Sındırgı ilçesi Kocakonak mahallesinde yaşayan ihtiyaç sahibi aileye duyarlı vatandaşların sosyal medya üzerinden başlattığı yardım kampanyasında Sındırgı Belediyesi ekipleri de aileye ulaştı.

4 KARDEŞE BABAANNELERİ BAKIYOR
Kocakonak kırsal mahallesinde anneleri vefat eden ve babaları da çalışamayacak haldeki 4 kardeşe babaanneleri Dudu Demirsöven bakıyor. Sosyal medyadaki yardım çağrısına duyarsız kalmayan Sındırgı Belediyesi ailenin ihtiyaçlarının tespiti ve evinin temizliği için harekete geçti. Evi temizleyen ve boyayan ekiplerin ihtiyaç olan eşyalar ve evin tadilatı için kaymakamlık ve hayırsever vatandaşlar işbirliği içinde çalışmalarını sürdüreceği bildirildi.

BAŞKAN YAVAŞ: “SINDIRGI KOCAMAN BİR AİLE”  
Sosyal medyada yardım kampanyasını gören ve aileye anında ulaşılmasını sağlayan Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş "Sındırgı kocaman bir aile. Bizler de ailemizin her ferdinin mutluluğu için çalışıyoruz. Duyarlı vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Belediye ekiplerimiz ailemizin ihtiyaçlarının karşılanması için çalışmalarını gerçekleştiriyor. Yardımda bulunmak isteyen vatandaşlarımız Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzle irtibata geçebilirler. Bu ailemiz ve ihtiyaç sahibi tüm vatandaşlarımızın belirlenmesi adına yine belediyemize bildirimlerinizi bekliyorum. Onların yüzü gülerse Sındırgı daha güzel bir Sındırgı olur " dedi. HABER MERKEZİ