Sanayiden yapıya, seramikten banyo ürünlerine kadar her şeyi bulabileceğiniz Şengüller-İzol Yapı Market 2 bin kalem malzeme ile açıldı.

ÇEYREK ASIRLIK GÜVEN
Balıkesir’in tanınmış iş adamlarından Sait Şengül ve Mustafa İzol’un ortaklığındaki Şengüller-İzol Yapı’nın yeni şubesi Gümüşçeşme Mahallesi Kepsut Caddesi no:159 ve no 165 olarak iki yerde hizmete da açıldı. Çeyrek asırdır sektörde olduklarını belirten iş yeri ortaklarından Sait Şengül, önceliklerinin kalite ve güven olduğunu söyledi.

YAPI MARKETTE YOK YOK
Müşterilerine kaliteli ve güven yanı sıra aradıkları fiyat skalasında ürünler sunmak istediklerini ve o nedenle bu yapı marketi açtıklarını ve yaklaşık 1 aydır Balıkesir’e hizmet verdiklerini söyledi. Sait Şengül, “Burada binanın kabası bittikten sonra yani ince işçilikte kullanılan tüm malzemeleri satıyoruz. Batarya, seramik, parke, boya, vitrifiye,  su tesisatı malzemeleri,  aklınıza gelen tüm banyo mobilyaları, duşakabin ve muhtelif malzemelerini iş yerimizden temin edebilirsiniz. Burası 250 metre karelik bir showroom” dedi.

3. ŞUBE KEPSUT CADDESİNDE
Sait Şengül, aynı cadde üzerinde hem depo hem de perakende olarak kullandıkları  500 metre karelik bir iş yerlerinin daha olduğunu;  Boya olarak Bianca ve Jotun boya bayiliğini bulundurdukları markaların satışlarını yaptıklarını söyledi. Şengül, “Kepsut Caddesi üzerindeki bu iş yerimiz aslında 3. şubemiz. Yeni ve modern evler yapılırken şu sıralar 60x120 ebadında Anka seramik ürünleri tercih ediliyor. Isı iletkenliği oldukça kullanışlı ve mukavemet açısından oldukça iyi olan bu ürün tercih sebebi haline geldi ve bizim elimizde bu ürünün farklı EBATLARI bulunmakta. Yapı marketimizde 2 bin kalemin üzerinde ürün stoklarımızda var. Balıkesirlileri en iyi ürünü en ucuza sunmak için yeni şubemize bekliyoruz” şeklinde konuştu.