Vali Hasan Şıldak ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Yarış Ortaokulu’nun düzenlediği “Kariyer Günleri Etkinliği”ne katıldılar.  

VALİ BEYE KARİYER SORULARI
Videokonferans yöntemiyle gerçekleştirilen etkinlikte öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Vali Şıldak öğrencilerden gelen soruları cevapladılar. Öğrencilerin “Hasan Şıldak kimdir? Kaç yaşındasınız? Nerelisiniz? Hangi okullarda eğitim gördünüz? Öğrencilik yıllarınızda en sevdiğiniz dersler hangileriydi? Nasıl bir öğrenciydiniz?” gibi sorularına cevap veren Vali Şıldak etkinliğe katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğrencilere başarılar diledi.

YÜCEL YILMAZ: “SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ”
Videokonferans yöntemiyle gerçekleştirilen etkinlikte öğrencilerle sohbet eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, aynı anda yaklaşık 400 öğrenci ile bir araya geldi. Öğretmen ve öğrencilerle çeşitli konularda görüşen ve soruları cevaplayan Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Bu şehir hepimizin ve hep birlikte sahip çıkalım. Sizi seviyorum ve sizler için çalışıyoruz” dedi. Yılmaz, Yarış Ortaokulu öğrencilerine başarı dileği.