CHP’NİN AÇIK DESTEKÇİLERİ PKK/FETÖ!

PKK/FETÖ desteğini alan Millet İttifakı ve CHP hayal kırıklığına uğradı. 16 Mayıs günü Şırnak Cizre sokaklarında PKK militanları yol kesip Türk bayrağını yakarken, Şırnak Besler Dereler mevkiinde 3 askerimizi şehit etti. Şimdi sahada gerilim ve korkuyu daha da hissettireceği öngörülüyor. CHP’ye destek veren eli kanlı terör örgütü PKK değil mi? Seçim gecesinde algı yapıp yalan ve iftira atan PKK/FETÖ CHP’nin destekçileri, kendilerine oy vermeyenleri hem sosyal medya üzerinden, hem de yüz yüze hakaret etmeye başlamadılar mı? Hakaret ettikleri kişiler, vicdanıyla sandığa giden, ülkesinin bölünmez bütünlüğünü savunan, bayrağını ve milletini seven ve onların oyunlarını bozan namuslu seçmeler.

OYUNLARI BOZMAK SEÇMENİN ELİNDE!

Demokrasiyi ve Atatürk’ü savunduklarını iddia edenler. Aslında halkına güvenmeyen, onu kendi eğilimleri doğrultusunda davranmaya zorlayan, verdikleri üç kuruşluk yardım için onları satın alabileceklerini sananlar vicdan ve akıl yoksunu değil midir? Halkını bölen, onurunu kıran, acısını paylaşmayan bu zihniyetin demokrat ve ilerici olduğunu söylemek mümkün mü? Yazık çok yazık! Türkiye'nin birliğine ve bütünlüğüne göz dikenlere, insanımızı insandan ayıranlara, güçlünün yanında olanlara karşı mücadele etmek için, milletin oyuna saygı göstermeyenlerin oyununu bozmak seçmenin elinde. “Söz de Sizsiniz, Karar da Sizsiniz!” Bilinmelidir ki, bu anlatılanlar sadece dağın görünen yüzü.

KENDİLERİNDEN OLMAYANA YAŞAMA HAKKI TANIMIYORLAR

Depremzede vatandaşlara, sadece başka bir siyasi partiye oy kullandığı için, bir yudum suyu, bir lokma ekmeği, bir tas çorbayı haram eden CHP/FETÖ değil mi? Seçimin ertesi günü sabahın ilk saatlerinde CHP’li Belediyeler misafir ettikleri depremzedeleri otellerden ve lojmanlardan yağmurun altına atmadılar mı? Peki, demokrasi, kucaklaşma, helalleşme ile insan hakları bu mu? En önemlisi de, CHP’nin meydanlarda haykırdığı eşitlik ilkesi bu mu? Anayasamızın 10. Maddesi; “Herkes, dil, ırk, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep ve benzeri sebeplerle ayırım gözetilmeksizin kanun önünde eşittir. Hiçbir kişiye, aileye, zümreye veya sınıfa imtiyaz tanınamaz.” diyor. Ancak CHP ve 6’lı masa bileşenleri arkalarına aldıkları PKK/FETÖ ve sempatizanları ile daha seçimin galibi belli olmadan halka kin, nefret ve ayrımcılıkla hakaret etmeye başlayıp, ardından yaşanacaklara ışık tutmuyor mu? ÖZEL HABER