Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, 2021 Liselere Giriş Sınavı’nda (LGS)’de dereceye giren Karesili öğrencileri ağırladı.

BAŞARILI ÖĞRENCİLERE HEDİYE
Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Günü, okul müdürleri, öğretmenler, aileleri ve başarılı öğrenciler yer aldı. Öğrencileri başarılarından dolayı kutlayan Başkan Orkan, gençlerin bahtlarının açık olması temennisinde bulundu. Başkan Orkan, dereceye giren Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Öğrencisi Furkan Kara, Çiğdem Batubey Okulu öğrencileri Barış Uyurgan ve Mehmet Enes Gümüştekin ile BKM Ortaokulu öğrencisi Ömer Efe Karademir’i tebrik ederek hediyeler verdi.

“BAHTINIZ AÇIK OLSUN”
Öğrencilerle bir süre sohbet eden ve gelecekle ilgili planlarını soran Orkan, “İnşallah bu başarılı çalışmalarınız devam eder. Vatanımıza, Milletimize, Memleketimize yararlı, faydalı insanlar olursunuz. En güzel en iyi makamlara sizler gelirsiniz İnşallah. Karesi’mizin ve ilimizin adını tüm Türkiye'ye duyuran öğrencilerimizi başarılarından kutluyor ve teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizin yolu ve bahtı açık olsun” dedi.