Gümüş sektörünün lider firmalarından Necati Gün Gümüşçülük, 18 şubesini Hisler Bulvarı Sokak üzerinde açtı. Mağazada özellikle gümüş takılar ve dünya markası güneş gözlükleri ile saatler dikkat çekiyor.

Balıkesir’in tanınmış esnaflarından ve 34 yıldır sektörün içinde yer alan sahipliğini Necati Gün’ün yaptığı “Necati Gün Gümüşçülük” 18’nci şubesini açmanın gurunu yaşıyor. Trakya’dan Marmara’ya ve Ege’ye kadar birçok il ve ilçede şubesi bulunan Necati Gün Gümüşçülüğün yeni şubesi Eski Kuyumcular Mahallesi Hisler Bulvarı Sokak no: 4/A’da hizmete açıldı.

 

Yeni mağazada koleksiyon, eşi benzeri olmayan ürünlerin yanı sıra gümüşe ilgi duyan herkese heyecan uyandıran ürünler yer alıyor. Gümüş takılar, dünya markası güneş gözlükleri ve dünya markası saatler ile farklı görünmek isteyenler, binlerce model içerisinde kendine yakışanı arayanlar tüm bunları Necati Gün Gümüşçüğün yeni mağazasında bulabilir.
 

Necati Gün Gümüşçülük; Tekirdağ Çerkezköy, Yalova merkez ve Migros AVM, Bandırma Liman AVM, Edremit Migros AVM, Burhaniye Migros AVM, Biga Pakt Plus AVM,  Ayvalık Migros AVM, Ayvalık merkez, Salihli Luna AVM, Ayvalık Migros AVM ve Balıkesir’de Altıeylül Pasajı, Kızılay Caddesi, Migros AVM, Yaylada AVM ve Hisler Bulvarı sokakta şubeleri ile hizmet veriyor.