Kepsut ilçesinde Keçidere kırsal mahallesinin yolu Büyükşehir ekipleri tarafından asfaltlanıyor. Belediye Başkanı İsmail Cankul yolda çalışan ekiplere baklava ikram ederek, teşekkür etti.

HALK İSTEDİ, BAŞKAN YAPTI
Keçidere kırsal mahallesinden doğu yönünde bulunan kırsal mahallere bağlayan şose yol kar ve yağmur yağışlarında vatandaşları zor durumda bırakıyordu. Taleplerini Başkan İsmail Cankul'a ileten vatandaşların yol çilesi Büyükşehir Belediyesi Fen işleri ekipleri tarafından sıcak asfalt dökülmesi ile sona erecek. Çalışmaların başlaması dolayısıyla Başkan Cankul asfalt ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyerek, baklava ikram etti.

BAĞLANTI YOLUNA SICAK ASFALT
Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, "Keçidere mahallemizden ilçemizin doğusunda bulunan kırsal mahallelerimize bağlantı yolumuzun sıcak asfalt çalışması başladı. Büyükşehir ve Kepsut Belediye ekiplerimizce devam eden çalışmaların neticesinde; Karaçaltı mahalle yolumuz ve Keçidere yolu sıcak asfalt kaplama yapılıyor. Yolumuzu komple sıcak asfalt ile en kısa zamanda hemşerilerimizin hizmetine sunacağız. Bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz'a şükranlarımızı sunuyorum" dedi.

 

ÇALIŞMALAR YERİNDE İNCELENDİ
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, yardımcısı Yasin Sagay, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz Dereli - Keçidere Yolu, Karaçaltı Mahallesi ve İslam Alimlerinden İmam Birgivi'nin köyü olan Bektaşlar Mahallesi’ndeki yol çalışmalarını yerinde incelediler.

 

BALIKESİR ŞİİR GİBİ YÖNETİLİYOR
Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul; “İnsanımıza kıymet veren hizmetleri ile gerçekten bir şiir gibi Balıkesir’imizi yöneten Değerli Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz, beraberinde Başkan Yardımcısı Yasin Sagay ve Baski Genel Müdürü İzzet Günal'a ilçemizi ziyaretlerinden dolayı şükranlarımızı sunarız.”