AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal 11-12 Ocak Cumartesi ve Pazar bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Balıkesir’e geliyor.

Mahir Ünal, Pazar günü AVLU’da düzenlenecek AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısında partinin teşkilat mensupları ile bir araya gelecek.

BÜYÜKŞEHİR VE VALİLİĞİ ZİYARET EDECEK
Mahir Ünal, Balıkesir’deki programının ilk gününde AK Parti İl Başkanlığını ziyaret edecek. Esnafları dolaşacak olan Ünal Alaca Mescit Camii’ni inceleyecek.    Büyükşehir Belediyesini ve Valiliği ziyaret edecek olan Mahir Ünal, Şeyh Lütfullah Camii’ni de ziyaret ederek inceleyecek. Akşam Ayvalık’a geçece olan Mahir Ünal, AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret edip Cunda’da akşam yemeği ve sohbet programına katılacak.

BASINLA KAHVALTI
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, 12 Ocak Pazar günü Ayvalık’ta basın mensuplarıyla kahvaltılı sohbet toplantısı düzenleyecek. Öğleyin ise Balıkesir’e gelerek Zağnos Paşa Camii’nde incelemelerde bulunduktan sonra AVLU Kongre Merkezinde AK Parti İl Danışma Toplantısı’na katılacak. Mahir Ünal son olarak Balıkesir Ticaret Odası’nda STK’lar ile bir araya geldikten sonra akşam yemeğinin ardından Balıkesir’den ayrılacak.