Babala Tv  you tube kanalında Kılıçdaroğlu’nun katıldığı 15. Bölümün fragmanı yayınlandı. Programın tamamı ne zaman yayınlanacak?

PROGRAMDA NELER KONUŞULDU

Son zamanlarda  siyasi parti temsilcilerinin katıldığı Babala Tv’de yayınlana Mevzular Açık Mikrofon programı dikkat çekiyor. Programın 15. Bölümüne CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu katıldı. Program çekimlerinin geç saatlere kadar sürdüğü belirtilirken programda konuşulanlar merak uyandırdı. Programın fragmanı yayınlandı. Fragmanda bir gencin Kılıçdaroğlu’na ‘Neden Aday Oldunuz?’ sorusunu sorması dikkat çekti. Diğer yandan yerel seçimlerden sonra CHP’li bir belediye tarafından işten çıkarıldığını iddia eden bir katılımcı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim öncesinde söylediği sözlerin videosunu dinleterek Kılıçdaroğlu’ndan cevap bekledi.

NE ZAMAN YAYINLANACAK

Programın tanıtım bölümü bu gün yayınlandı. Programın tamamının ise 24 Mayıs Çarşamba Günü yayınlanacağı belirtildi. Kılıçdaroğlu’nun programa katılacağının belli olduğu günden beri gündem den düşmeyen Mevzular Açık Mikrofon’un 15. Bölümü merakla bekleniyor. Burcu DEMİR