8 lig maçında 18 şut çeken Balıkesirspor’un santraforu Okwuchukwu Francis Ezeh, Altay maçı hariç hiçbir lig maçında gol atamadı. Nijeryalı oyuncu şut için ekstra çalışma yapacak.

Balıkesirspor’un bu sezon santrafor transferi yapamamasından kaynaklı olarak beklentinin yüksek olduğu Okwuchukwu Francis Ezeh, bu sezon çıktığı 8 lig maçında yalnız 2 gol atabildi. Gol orucunu geçtiğimiz hafta Altay deplasmanında bozan Nijeryalı santrafor bu maçta 2 gol birden atarak galibiyette önemli pay sahibi oldu.

Balıkesirspor teknik direktörü Mesut Dilsöz, son maçta iki gol atan Ezeh’in moralinin düzeldiğini milli arada yıldız futbolcuya özel bir program uygulayacaklarını söyledi.

Dilsöz; “Ezeh iyi bir oyuncu son vuruşlarında sıkıntı var. Milli arada kendisine özel bir program uygulayacağız. Son vuruş yani gol vuruşu çalışacak. Bu sezon Balıkesirspor’a katkısının daha fazla olmasını istiyoruz” dedi.

Öte yandan bu sezon ilk 11 çıktığı 8 maçta 2 gol atan Okwuchukwu Francis Ezeh’in 18 şut denemesinden ise sadece 10 tanesi kaleyi buldu. Ezeh bu sezon attığı iki golü de sağ ayağı ile attı. HABER: İLKAN TOPRAK