Medya TV’nin sahibi olan kendi tabiriyle “Mekanın Sahibi” gazeteci Emin Buldan, AK Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik’e öyle sorular yöneltti ki, herkesi merak içinde bıraktı. İnsan okuyunca, “Acaba Adil Çelik birilerine mobing mi uyguladı? Yapıldıysa kime/kimlere, kim için ve neden baskı yapıldı, yaptırıldı? Neler oluyor? Vs vs..” diye merak ediyor..

İŞTE O ZOR SORULAR!
Fenomen gazeteci Emin Buldan, hem Medya TV’nin web sitesinde hem de kişisel sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ile dikkat çekti. Doğrudan milletvekili Adil Çelik’e seslenen Buldan, “Sevgili Adil Çelik, insanların bir odaya kapatılıp birisine suç yüklemek için rol dağıtılmasını; önce bir insan olarak, sonra bir hukukçu olarak, sonra da bir Vekilimiz olarak ama daha da önemlisi referansı İslam olan biri olarak nasıl değerlendiriyorsunuz? Sıkıntı yok.. Günün sonunda bundan ciddi bir şey çıkmayacağını Sen de, Ben de biliyoruz! Ama merak ettim, nasıl değerlendiriyorsun?” ifadelerini kullandı.


EMİN BEYE KÜÇÜK BİR İPUCU!
Bu zor soruların ardından bütün gözler AK Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik’in üzerine çevrildi.
Emin bey; Vekilliğinde avukatlığı zorunlu olarak bırakıp uzaktan kumanda eden Adil Çelik’in işlerine kim bakıyor? Bu ismin seninle veya kastettiğin rol dağıtımında aktif bir rolü var mı?
İkincisi; 15 Temmuz’da; Bu ülkeyi yönetenlere, bu aziz milletin canına kast eden hain FETÖ terör örgütünün üyelerini savunanlar (!); Sana, bana, herkese neler yapmaz ki? O yüzden kendini çok da üzme, soruların cevaplarını da başka yerlerde arama.