AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran Balya Karlık kırsal mahalle sakinleriyle buluştu. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başaran, “AK Parti olarak bizler her zaman sahadayız, vatandaşımızla beraberiz” dedi.


AK Parti, kısıtlamalar sırasında kontrollü bir şekilde sürdürülen çalışmaların, yeni normale döndüğümüz günlerde yeniden hızlanması için sahada incelemelerde bulunarak talepleri yerinde dinliyor. Bu kapsamda AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, Balya İlçesine bağlı Karlık kırsal mahallesine bir ziyarette bulundu.
 

EKREM BAŞARAN: “ÇOK DAHA GÜÇLÜ OLACAĞIZ”
Kırsal mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelen Ekrem Başaran, “AK Parti olarak Balıkesir’de gerek hükümetimiz gerekse Büyükşehir Belediyemiz, hizmet talebi nereden gelirse gelsin, çalışmalarına aynı hızla devam edecek” dedi. Özellikle Büyükşehir Belediyesinin geniş bir coğrafyaya hizmet verdiğinin altını çizen Başaran, “Balıkesir, geniş bir coğrafya. Ayvalık ile Marmara Adasının arasında 300 km mesafe var. Gerek hükümetimizin yerel teşkilatları gerekse Büyükşehir Belediyemiz, sıkıntılı günlerde bile hizmetlerine ve yatırımlarına aksatmadan devam etti. Vatandaşlarımız müsterih olsun, bugünleri geride bıraktıktan sonra çok daha güçlü bir ülke olarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.


BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ
AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran ve beraberindekiler Karlık kırsal mahallesine bağlanan yollarda ve civarında yürütülen Karayolları ve Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını yerinde inceledi. İl Başkanı Ekrem Başaran, Balya Karlık kırsal mahallesi ziyareti öncesinde ve sonrasında Karayolları Genel Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri çalışmalarını da yerinde inceledi. İl Başkanı Başaran, Büyükşehir Belediyesinin Müstecep ve Bengiler kırsal mahalleleri sıcak asfalt kaplaması çalışmalarını;  Dereköy, Mancılık, Değirmendere, Orhanlar mahalleleri sıcak asfalt yama çalışmalarını; Karlık, Söbücealan ve Kayapınar mahallelerinde yol genişletme, asfaltlama ve Karlık mahalle içi köprü çalışmalarını ve Göktepe mahallesi asfaltlama çalışmalarını, Karayolları’nın ise Balya Kadıköy mahallesi yol genişletme ve Balya Çakallar mahalle arası yol yapım çalışmalarını inceledi.

 

İl Başkanı Ekrem Başaran, mahalle sakinleriyle birlikte yemek yiyerek sohbet etti. Ziyarette İl Başkanı Ekrem Başaran ile birlikte Altıeylül İlçe Başkanı Ömer Munis, Balya İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan, Balya İlçe Başkan Vekili Murat İnci, Balya Koordinatörü Cüneyit Kaba, Karayolları Genel Müdürlüğü Balıkesir Şefi Sadettin Demiraslan, yol sorumlusu Fatih Kanbur, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Yol Şefi Sefer Akdağ, İvrindi Balya Şantiye şefi Yılmaz Aşkın da bulundular. HABER MERKEZİ