Balıkesir’de dededen toruna 3 nesildir hizmet veren Peynircim Cihan, ilk şubesini Paşaalanı Mahallesi, Sıtkı Yırcalı Caddesi üzerinde açtı.

ORGANİK YÖRESEL ÜRÜNLER PEYNİRCİM CİHAN’DA

300 metre karelik rahat ve modern bir mekanda hizmet verdiklerini ifade eden Çakır, “Balıkesir’e yakışır bir mekan açtık. Burası bir gıda market. Asıl işimiz peynir ama biz burada zeytinden reçele, turşudan aktar ürünlerini yanı sıra sebze ve meyve ürünleri işyerimizde bulunmakta. Ürünlerimizin tamamı doğal, glikozsuz ve yöresel ürünlerden oluşmaktadır.  Günlük olarak taze inek ve manda sütü satışımız da devam etmektedir. Bunların yanında Türkiye’nin birçok yerinden gelen ürünleri vatandaşlar gıda marketimizde bulabilirler. Örneğin Antep’ten salça getirtiyoruz, Karadeniz tarafından bal getirtiyoruz. Markamızın yıldız ürünü ise peynirlerimiz, özellikle kelle peyniri ve Ezine, tulum peyniri, çeçil ve kahvaltılık lor en çok satılan ürünlerimiz” dedi.

 

PAŞAALANI SITKI YIRCALI CADDESİ’NDE AÇILDI
Peynircim Cihan sahibi Cihan Çakır, ayrıca şubenin haricinde haftanın 6 günü Pazar yerlerinde peynir satışlarının sürdüğünü sözlerine ekledi.  Pazar yerlerinin haricinde ise Paşaalanı Mahallesi, Sıtkı Yırcalı Caddesi No: 46/A adresindeki gıda marketlerinde bol ürün çeşidiyle vatandaşlara hizmet verdiklerini hatırlattı.