.Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, yeni yılda da Balıkesir’in değerine değer katmak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı.

“EL ELE VERDİK”
Başkan Yılmaz,"Kıymetli hemşehrilerim; Ülkemiz ve şehrimiz adına önemli gelişmelerin, yeni başlangıçların yaşandığı 2019 yılını geride bırakırken 2020 yılının ülkemize, şehrimize, milletimize ve hemşehrilerime; barış, huzur ve refah getirmesini diliyorum. Balıkesirli hemşehrilerimizin destek ve teveccühleriyle görevi aldığımız andan itibaren herkesin ihtiyacına cevap veren, yaşamaktan gurur duyulan, çevre ve doğaya saygılı, modern bir şehir haline getirmek için el ele vererek çalışmalarımıza başladık” dedi.

“DEĞERİMİZE DEĞER KATACAĞIZ”
Büyükşehir belediye Başkanı Yücel Yılmaz, sözlerini şöyle tamamladı;
“Büyükşehir Belediye Başkanı olarak siz değerli hemşehrilerime 2019 yılında yapmış olduğumuz projelere verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyor, Balıkesirimizin değerine değer katmak için birlikte çalışacağımıza olan inancımı ifade etmek istiyorum. 2020 yılının omuz omuza çalışacağımız ve üreteceğimiz bir yıl olmasını temenni ediyor, yeni yılınızı kutluyorum." HABER MERKEZİ