Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, şehrin ileri gelenlerine seslenerek Ümit Arslan yönetimindeki Balıkesirspor Kulübüne destek istedi. Yüksel: “Bir kereye mahsus bu şeffaf ve ciddi anlamda özverili davranan bu yönetime maddi anlamda destek olunması gerektiğini düşünüyorum”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, Balıkesirspor ve yönetimiyle ilgili düşüncelerini MASTER MEDİA’ya paylaştı. Balıkesirspor’un Süper Lig’te mücadele etmesi gerektiğini ifade eden Başkan Yüksel, Ümit Arslan ve ekibine Balıkesir’in sahip çıkmasını istedi.

MHP İl Başkanı Yüksel, sözlerini şöyle sürdürdü: “Şehrimizin Balıkesirspor’a ve bu yönetim ile başkanına sahip çıkması gerektiğini düşünüyorum. İzlediğim ve gözlemlediğim kadarıyla Ümit Arslan, kulübü şeffaf bir şekilde yönetiyor.

Bence uzun yıllardan beri Balıkesirspor’a destek vermiş insanların bu dönem Ümit başkan ve ekibine bir kereye mahsus daha fazla destek vermesini temenni ediyorum. Sakın bir yanlış noktaya gitmesin ama baklavadan daha büyük ihtiyaçları olduğunu düşünüyorum. Balıkesirspor’un kurumsal bir yapıya kavuşması ve kendi gelirleri olmasını temenni ediyoruz.

Tabiî ki hazıra dağ dayanmıyor, Balıkesirspor Kulüp Başkanı Ümit Arslan’ın bu konuda ciddi çalışmalar yaptığını da biliyorum. Daha büyük borçlu kulüpler var. Biz yine onlara nazaran iyi bir noktadayız.

Balıkesirspor’un Süper Lig’de olmasını istiyoruz. İnşallah bu başkana ve bu yönetime Süper Lig yakışır diyoruz. Ama lafta değil, bir kereye mahsus bu şeffaf ve ciddi anlamda özverili davranan bu yönetime maddi anlamda destek olunması gerektiğini düşünüyorum” HABER: İLKAN TOPRAK