Kırmızı beyazlıların genç golcüsü Rahmi Anıl Başaran sözleşmesini 2020-2021 sezonu sonuna kadar uzatarak takımı yarı yolda bırakan ağabeylerine ders verdi.

Kötü geçen sezonun parlayan yıldızı olan Anıl, attığı goller ve hırslı yapısıyla dikkatleri üzerine çekti. Genç yaşına rağmen oynadığı olgun futbolla takımın aranan ismi olan Rahmi Anıl, gösterdiği performansla U-20 Milli Takımına seçildi. Genç golcü sözleşmesini 2020-2021 sezonunun sonuna dek uzatarak kulübü terk eden ağabeylerine de adeta ders verdi.

Rahmi Anıl Başaran’ın sözleşme detaylarını sosyal medya hesaplarından duyuran kırmızı beyazlı kulüp, “Balıkesirspor Futbol Kulübümüz altyapısına 2013 yılında amatör olarak transfer ederek Balıkesirspor'umuz da futbol oynamaya başlayan, 2017 yılından itibaren de profesyonel sözleşme imzalayarak A Takımımızın formasını giymeye devam eden Rahmi Anıl Başaran ile sözleşmemizi 2020 - 2021 futbol sezonu sonuna uzattık. Zor günlerden geçtiğimiz süreçte bizi terk etmeyen, sözleşmesini hiç tereddüt etmeden uzatan bizim çocuğumuz, Balıkesir evladımız, futbolcumuz Rahmi Anıl Başaran'a ve Balıkesirspor Kulübümüze hayırlı olmasını temenni ederiz” ifadelerini kullandı.