Balıkesir Açı Koleji, bu yıl mezun olacak 8’nci sınıf öğrencilerine sürpriz bir hediye hazırladı. LGS’a hazırlanan okulun son sınıf öğrencileri için özel tasarlanan kapüşonlu sweatshirtler koronavirüs nedeniyle evlerinden çıkamayan öğrencilere gönderildi.

Öğrenciler, Açı Koleji’nin kendileri için hazırladığı sürprizi beğenirken, adlarına özel gelen sweatshirtleri giyerek sosyal medyada paylaşımda bulundular. Balıkesir Açı Koleji, gönderdiği hediyelerde ayrıca öğrencilerine şu notu paylaştı:

“Sevgili öğrencimiz, sen bizim için çök özel ve kısmetlisin. Bu mezuniyet hediyesi de 2020 mezunlarımıza özel. Gönül isterdi ki bu hediyeyi okulda sizlere yüz yüze verebilelim ve sizler giyince de hep birlikte ‘mezuniyet hatırası’ fotoğrafımızı çekilebilelim, maalesef dünyamızın içinde bulunduğu şu anki sağlık koşulları buna elvermemektedir. Sizlerin sağlığı bizler için her şeyden önemlidir. Şu zor zamanlarda hepimiz Sağlık Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığımızın uyarılarına kulak vermeli ve dikkatli olmalıyız. Unutmayın ki bu günler geçicidir, ülkemiz geçmişte olduğu gibi bugün de bu zorlukları el birliyi ile atlatacaktır. AÇI Koleji olarak bu süreçte her türlü teknolojik imkanı kullanarak yanınızda olduğumuzu bilmeli, moralini yüksek tutarak çalışmalarına motive olmalı, sınava hazırlanmaya eskisinden daha da fazla özen göstermelisin. Sizleri çok sevdiğimizi ve her koşulda yanınızda olduğumuzu hiç unutmamalısın. Sevgili Öğrencimiz, okulumuzda kazandığın değerleri ve aldığınız eğitimi; yaşamın boyunca kullanabilmeni ve mezuniyet sweatinin hayırlı olmasını dileriz.”
İLKAN TOPRAK