Bunları da Beğenebilirsiniz

VALİ KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Vali Ersin Yazıcı, il genelinde bulunan kurum müdürleri ile bir araya gelerek, projelerle ve vatandaşlarla diyalog konularını içeren bir toplantı gerçekleştirdi. Vali Yazıcı "Biz vatandaşlarımızın amiri değil hizmetkarıyız." dedi

İl genelinde bulunan kurum müdürleri ile bir araya gelen Vali Ersin Yazıcı, projelerle ve vatandaşlarla diyalog konularını içeren bir toplantı gerçekleştirdi. Ortak akıl ve somut projelerle Balıkesir'i bir bütün olarak daha iyi konuma getirmek için çaba sarf edilmesinde herkesin üstüne görev düştüğünü belirten Vali Yazıcı, halkı kucaklamaya ve onların sorunlarını çözmeye sonuna kadar kararlı olduklarını ve devleti temsil eden memurlardan vatandaşın mutluluğunu esas almalarını istedi. Vatandaşa en iyi hizmeti vermek adına dikkatli davranılması gerektiğinin önemine değinen Vali Ersin Yazıcı, öncelikle vatandaşlarla olan iletişimin en iyi seviyede olmasını, vatandaşın iş ve işlemlerinin daha akıcı ve daha hassas bir şekilde yerine getirilmesini söyledi. Kamu kurumlarının her an ulaşılabilinir olması gerektiğinin altını çizen Vali Yazıcı, devlet imkanlarının vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde kullanılmasının idareciler açısından bir zorunluluk olduğunu ifade etti.

VALİ YAZICI: BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Bütün kurumların kendileriyle ilgili işleri hızla yapmak durumunda olduğuna dikkat çeken Vali Yazıcı sözlerini şöyle sürdürdü:

"Şunu bilmemiz lazım ki biz büyük bir aileyiz ve birbirimize her daim yardımcı olmak durumundayız. Herkes, her birim işini yapmakla mükellef. Bütün kurumlar kendileriyle ilgili işlerde yardımcı olmak ve işleri hızlı yapmak durumunda. Yaptığınız yapacağınız hizmetler için teşekkür ediyorum. Sizlerle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum ve bu toplantımızın hayırlı olmasını, Balıkesir'imiz için hayırlar getirmesini diliyorum." şeklinde ifade etti.

Vali Ersin Yazıcı başkanlığındaki toplantıya; Vali Yardımcıları İsmail Demirkol, Mehmet Suphi Olcay, Şükrü Kara, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kınay ile kurum müdürleri katıldı. İHA

BELEDİYESİNİN 2018 PROJELERİ

BALIKESİR EMITT'TE

KAZDAĞLARI'NIN SOĞUK GÜZELLİĞİ FOTOĞRAF KARELERİNE YANSIDI

TÜİK'in Yaşam Memnuniyeti Araştırması'nın sonuçları açıklandı

Çok Okunanlar

Ankara Marka Festivali kapılarını açtı

Teknoloji devlerini geride bıraktı

Otogazda indirim bekleniyor

Marmaris'in birbirinden güzel koyları

Burada çocuklar öğrendiklerini velilere öğretiyor

Beyaz eşya rekor kırdı

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu
İstanbul'a yeni bir çocuk üniversitesi geliyor
Göçmenlere THY'den bilet müjdesi
Hamburgerin anavatanında gözleme
Internet bağımlılığı sizi hayattan soyutlamasın

Son Eklenenler

Camilere standart geliyor
PokemonGo, 2016'da Facebook'u da salladı!
İşte Taksim'e yapılacak cami
Silivri'deki bu lisenin coğrafya dersliğinde yok yok