Bunları da Beğenebilirsiniz

MAHALLE LİGİ FUTBOL TURNUVASI BURHANİYE'DE SON BULDU

Mahalle Ligi Futbol Turnuvası Burhaniye ayağı son buldu. Burhaniye’de Gençler ve Yıldızlar olmak üzere 49 takımın katıldığı turnuvalar düzenlenen ödül töreni ile son buldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin; Balıkesir Valiliği, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdürlüğü arasında imzalanan işbirliği protokolü ile "İmkân Bizden Oynamak Sizden" sloganıyla düzenlenen ve 20 ilçe ve 1130 mahallesindeki genç ve çocukların spor yapmasına katkı sağlayan Mahalle Ligi Futbol Turnuvası Burhaniye’de son buldu. Final Maçlarının ardından düzenlenen ödül töreni ile de kazanan takımlar kupalarını aldılar.

GENÇLERDE BİRİNCİ ŞARKÖY FC OLDU

Ödül Törenin ilk olarak Gençlerde birinci olan Şarköy FC kupasını Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner’in elinden aldı. Kaymakam Öner takımı tebrik ederek “Mahalle Ligi Futbol Turnuvası 2017-2018 sezonunu Burhaniye’de bitirdik. Gençlerde birinci olan Şarköy FC takımını kutluyorum. Ayrıca ilçemizde turnuvaya katılan tüm takımlarımızı ve sporcuları tebrik ediyorum. Önemli olan bu turnuvaya katılmak, ekip olmak ve spora yönelmek. Bu turnuvayla amacımız güzel bir gençlik yetiştirmek ve gençlerimizi spora teşvik etmek. Büyükşehir Belediyemiz başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ve ilde düzenlenecek finallerde de Şarköy takımımızdan şampiyonluk bekliyoruz. Centilmenlik kazansın diyorum” dedi.

YILDIZLARDA BAHÇELİEVLER KUPAYI BAŞKAN VEKİLİNDEN ALDI

Yıldızlar kategorisinde birinci olan Bahçelievler Takımına ise kupaların Burhaniye Belediye Başkan Vekili Galip Yardımcı takdim etti. Takımlara başarılar dileyen Yardımcı “tüm arkadaşlarımı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

DERECEYE GİREN TAKIMLAR ŞU ŞEKİLDE SIRALANDI

İkinci, üçüncü ve dördüncü takımlara ödüllerini İlçe Gençlik ve Spor Müdürü, Burhaniye Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü, Sportif Eğitim Uzmanı, Gençlik ve Spor Şube Müdürü, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Personeli ve Futbol Antrenörü verdiler. Dereceye giren diğer takımlar ise şu şekilde sıralandı. Gençlerde ikinci olan Genç Yıldızlar, üçüncü olan Sağlık Gücü dördüncü ise Ticaret Spor takımı oldu.  Yıldızlar kategorisinde de ikinci Nadir Tolun Fırtınalar takımı, üçüncü Şehit Mustafa Serin Yıldızlar takımı dördüncü ise Hacı Mustafa Müdüroğlu takımı oldular.

KAZDAĞLARI’NIN SOĞUK GÜZELLİĞİ FOTOĞRAF KARELERİNE YANSIDI

TÜİK'in Yaşam Memnuniyeti Araştırması'nın sonuçları açıklandı

Sürmene'den iyi haber!

Yazıcıdan ev çıktı

Çok Okunanlar

Beyaz eşya rekor kırdı

Ankara Marka Festivali kapılarını açtı

Teknoloji devlerini geride bıraktı

Otogazda indirim bekleniyor

Marmaris'in birbirinden güzel koyları

Burada çocuklar öğrendiklerini velilere öğretiyor

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu
İstanbul'a yeni bir çocuk üniversitesi geliyor
Göçmenlere THY’den bilet müjdesi
Hamburgerin anavatanında gözleme
Internet bağımlılığı sizi hayattan soyutlamasın

Son Eklenenler

Camilere standart geliyor
PokemonGo, 2016’da Facebook’u da salladı!
İşte Taksim’e yapılacak cami
Silivri'deki bu lisenin coğrafya dersliğinde yok yok