Çok Okunanlar

‘KADIN YERYÜZÜNDE MERHAMETİN SEMBOLܒ

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Karesi Belediye’sine gelen kadınlara karanfil dağıtıldı. Başkan Yılmaz “Kadın yeryüzünde merhametin, şefkatin, sevgi ve fedakarlığın sembolüdür.” dedi

Karesi Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Beyaz Masa'da işlem yapmak için gelen kadınlara karanfil dağıtarak kadınlar gününü kutladı, erkeklere de eşlerine götürmeleri için karanfil verdi. Kadınlara ayrı bir önem veren Karesi Belediyesi, kendi personellerini de unutmadı ve belediyenin çeşitli birimlerinde çalışan kadınlara da karanfil dağıttı.

KADINLIK DÜNYADAKİ EN ZOR MESLEK

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla açıklama yapan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz "Kadın yeryüzünde merhametin, şefkatin, sevgi ve fedakarlığın sembolüdür. Hayatını ailesine adayan kadınların, toplumun her alanında üstlendikleri misyonu en güzel şekilde taşıdıklarına yürekten inanıyorum. Kadınların aile içinde ‘anne’ olmakla başlayan; fedakarlık, sevgi, saygı, hoşgörü, birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma duyguları toplumu olumlu yönde etkileyen en önemli gücü oluşturur. Dünyadaki en zor mesleklerin başında gelen insan yetiştirme sanatının en güzeli ‘anne’ vasfıyla kadınlar tarafından icra ediliyor. Bu liyakati ve değeriyle kadınlar her zaman baş tacı edilmeyi hak ediyorlar." dedi.  

KILIÇDAROĞLU'NDAN BALIKESİR MİTİNGİ

İNCE BALIKESİR'DEN ENİŞTE OYU İSTEDİ

TÜRKİYE ŞAHLANACAK

BİGADİÇ ET VE SÜT FESTİVALİ RENKLİ GEÇTİ

İPLERLE RESİM YAPTILAR

DURSUNBEY'DE 23 NİSAN COŞKUSU

EDREMİT'TE ÇOCUK BAYRAMI SEVİNCİ

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu