İYİ PARTİ KONGRE SÜRECİNİ TAMAMLADI

İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna, geçtiğimiz hafta sonu 11 ilçede gerçekleştirdikleri 1. Olağan Kongreleriyle kongre sürecini sonlandırdı

İYİ Parti İl Başkanlığı; 10 Şubat Cumartesi günü 3 ilçe de, 11 Şubat 2018 Pazar günü de 8 ilçe de olmak üzere 11 ilçede 1. Olağan kongrelerini tamamladı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna, şu ifadelere yer verdi:

“İYİ PARTİ BİR KUCAKLAŞMA HAREKETİDİR”

“İYİ Parti İlçe Başkanlıklarına seçilen başkanlara bu kutlu yürüyüşte başarılar diliyorum. İYİ Parti bir kardeşlik hareketidir. İYİ Parti bir kucaklaşma hareketidir. Çünkü, bir kitle ve merkez partisi olarak herkese açıktır. Nefretin, kavganın, bağrışmanın hüküm sürdüğü siyasi ortamdaki karabulutları dağıtmak için bütün teşkilatlarımızla buradayız. Kuruluşumuzda olduğu gibi, bu sevgi oluşumuna katılmak isteyen ve milletimize hizmet etmek isteyenleri, yurt genelinde olduğu gibi,  bütün Balıkesir İl ve İlçe Teşkilatlarımızla kucaklayacağız. İlçe kongrelerimiz tüm İlçelerimiz ve Balıkesirimize hayırlı olsun.”

İŞTE İLÇE BAŞKANLARI

Kongresi yapılan ilçelerde kazanan ilçe başkanları şu isimlerden oluşuyor:

Havran Mehmet Saraçoğlu, Savaştape Abdullah Ceylan, Manyas Kamil Gültekin Öztürk, Bandırma Necmi Sert, Edremit M. Emin Karabulut, Bigadiç Vedat Bayraktar, Kepsut Tuğrul Turgay, Gönen Erol Aydemir, Susurluk Ömer Öztürk, Erdek Arif Demir, Dursunbey Mustafa Temel.

Çok Okunanlar

KARESİ PARK'TA TRT RÜZGARI

KALEKİM'İN BALOSB'YE DEV YATIRIMI AÇILDI

‘15 TEMMUZ RUHU BİZİMLE'

KARESİ'DE LAVANTA HASADI YAPILDI

TIP FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

‘BALIKESİR AROMATİK BİTKİLERİN MERKEZİ OLACAK'

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu