‘GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN TEMELLERİ YENİDEN ATILIYOR’

Kepsut’ta seçim çalışmalarını sürdüren Balıkesir AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Canbey, kırsal mahallelerde vatandaşlara seslendi. Canbey’e eşlik eden Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul “Güçlü bir Türkiye'nin temelleri yeniden atılıyor. Parlamenter sistemdeki bu kısır çekişmelere son vereceğiz.” dedi

Balıkesir AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Canbey, Kepsut Belediye Başkanı Cankul, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz Eşeler Mahallesi’nde yer sofrasında vatandaşlarla iftar açtı. Canbey “Çalışmalarımız ve sahadaki tecrübelerimiz çok net bir şekilde bize net bir şekilde gösteriyor ki AK Parti inşallah önümüzdeki dönemde yeniden iktidar olacak.” dedi

Balıkesir AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Canbey, Kepsut Belediye Başkanı Cankul, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, AK Parti İlçe Kadın Kolları, AK Parti İlçe Gençlik Kolları, meclis üyeleri, vatandaşlarla Eşeler Mahallesi’nde yer sofrasında iftarlarını açtılar. Vatandaşların hal ve hatırlarını sordular. Daha sonra; Servet, Eşeler ve Kepsut Yenice Mahallelerinde vatandaşlara hitap ettiler. Kepsut AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz “24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerin şimdiden hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

“ÜLKEMİZİN ETRAFI ATEŞ ÇEMBERİ”

Başkan Cankul, yaptığı konuşmada bu seçimlerin çok önemli olduğunu belirterek "Bu seçimler başka seçimlere benzemiyor. 2001 yılından beri 14 seçim ve referandum gerçekleştirmişiz. Bunların hepsinden birinci parti olarak çıktık. Bu seçim neden önemli? Tamamen bir sistem değişikliği, yeni bir sistem yani parlamenter bir sistemden Cumhurbaşkanlığı Sistemine geçiyoruz. Bu ne demek? Güçlü bir Türkiye'nin temelleri yeniden atılıyor. Parlamenter sistemdeki bu kısır çekişmelere son vereceğiz. Bundan sonra; güçlü iktidar olacak, güçlü parlamento olacak bu sebepten dolayı çok önemli. Bakın ülkemizin etrafı ateş çemberi, Suriye Irak'ta bitmeyen savaş ve gözyaşı, Ortadoğu'da ve özellikle Filistin'de dinmeyen kan; Libya, Cezayir, Tunus’ta yaşananlar. Bu kan ve gözyaşlarının dinmesi için, mazlumların sesi olan bu ülkenin güçlü olması gerekir. Bu sebeple; Güçlü Meclis, Güçlü Hükumet, Güçlü Türkiye olması gerekmektedir.” dedi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili adayı Dr. Mustafa Canbey, Kepsut mahallelerindeki yaptığı konuşmada “Nasıl Kepsut 14 seçim boyunca Reise ile devam dediyse 24 Haziran’da Kepsut Reis’le ve AK Parti ile devam der.” dedi.

KARIŞ KARIŞ DOLAŞIYOR

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Dr. Mustafa Canbey, seçim çalışmalarını yürüttüğü Kepsut’ta tokalaşmadık vatandaş bırakmamak için ilçeyi karış karış dolaştı. Kepsut mahallelerinde yaptığı konuşmada “Çalışmalarımız ve sahadaki tecrübelerimiz çok net bir şekilde bize net bir şekilde gösteriyor ki AK Parti inşallah önümüzdeki dönemde yeniden iktidar olacak. Cumhurbaşkanımız da Cumhurbaşkanı olarak görevine devam edecek. Halkımızın çok güzel bir teveccühü var. Bunu her yerde hissediyoruz. Balıkesirimiz inşallah bu dönemde hem milletvekili sayısı olarak hem de cumhurbaşkanı seçimiyle Cumhur İttifakı’na ciddi anlamda destek verecek.” diye konuştu.

“MİLLETİMİZİN VEFA DUYGUSU GÜÇLÜDÜR”

Çok ciddi algı operasyonları yapıldığı anlatan Canbey "Milletimiz yanıltılmaya çalışılıyor. Bir takım iftiralar atılıyor, doğru olmayan bilgiler, doğruymuş gibi milletimize anlatılmaya çalışılıyor. Ama biz şunu biliyoruz, bu milletin feraseti basireti güçlüdür. Vefa duygusu da güçlüdür." dedi.

Çok Okunanlar

KARESİ PARK'TA TRT RÜZGARI

KALEKİM'İN BALOSB'YE DEV YATIRIMI AÇILDI

‘15 TEMMUZ RUHU BİZİMLE'

KARESİ'DE LAVANTA HASADI YAPILDI

TIP FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

‘BALIKESİR AROMATİK BİTKİLERİN MERKEZİ OLACAK'

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu