Çok Okunanlar

DEMİRASLAN: SANAYİ BİZE UĞURLU GELDİ

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin ardından teşekkür ziyaretleri kapsamında esnaf temsilcileriyle bir araya gelen AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan “Seçim çalışmalarına sanayiden başladık ve bize çok uğurlu geldi. Seçim sonrası ilk ziyaretimizi de sizlere gerçekleştirelim istedik.” dedi

AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, ilk teşekkür ziyaretini seçim startını verdikleri Balıkesir Umum Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kuşçu’ya gerçekleştirdi. Seçim döneminde kendilerine gösterdikleri desteklerden ötürü çok teşekkür eden Demiraslan “Seçim çalışmalarına sanayiden başladık ve bize çok uğurlu geldi. Seçim sonrası ilk ziyaretimizi de sizlere gerçekleştirelim istedik.” dedi. 

“HERKESİN GÖZÜ BALIKESİR’İN ÜZERİNDEYDİ”

Türkiye Cumhuriyeti 1. Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Merkez yönetiminin Balıkesir’in başarısından çok mutlu olduğunu ifade eden Demiraslan “Herkesin gözü Balıkesir’in üzerindeydi. Birlik beraberlik içerisinde, teşkilatlarımızın büyük emeği ve tabii ki de halkımızın büyük desteğiyle 5 milletvekili çıkarmayı başardık. Başkanımız Erdoğan, Balıkesir’in aldığı başarıdan dolayı bizi kutladı. Sorumluluğumuz büyük biz başarıyı daha da artırmak istiyoruz.” diye konuştu.

Halkın; Başkan Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye verdiği desteğin karşılığını verme zamanı olduğunu vurgulayan Demiraslan "Şimdi de milletimize hizmete devam etme zamanı." ifadelerini kullandı.

KUŞÇU: DESTEK BEKLİYORUZ

Balıkesir Umum Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Kuşçu, Başkan Demiraslan’dan organize sanayi bölgesiyle entegre bir sanayi sitesi kurulması için destek istedi.  Savaştepe Yolu üzerindeki Organize Sanayi Bölgesi karşısında yer alan 2 bin 400 dönümlük alan için gerekli başvuruları yaptıklarını ve Kuva-yi Milliye Yapı Kooperatifi kurduklarına dikkat çeken Başkan Kuşçu “Odamıza kayıtlı 600 üyemizin yer konusunda başvurusu var. Organize sanayi bölgesindeki fabrikalara destek olmak amacıyla mini fabrikalar yer alacak ve istihdama büyük katkı sağlayacak bu projeye desteklerinizi bekliyoruz.” dedi.

“GEREKLİ TEMASLAR SAĞLANACAK”

Teşekkür ziyaretlerini Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Rıza Tekin’i ziyaret ederek sürdüren Demiraslan, Balıkesir şehir içi ulaşımıyla ilgili sorunları ve çözüm önerilerini masaya yatırdı. Şoför esnafının sorunlarını da tek tek dinleyen Demiraslan, sorunların çözümü noktasında gerekli temasları sağlayacaklarını söyledi.

Son ziyaretini Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Seçim sürecini değerlendiren Başkan Demiraslan, esnaf temsilcilerine desteklerinden ötürü teşekkür etti.

‘15 TEMMUZ RUHU BİZİMLE'

KARESİ'DE LAVANTA HASADI YAPILDI

TIP FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

‘BALIKESİR AROMATİK BİTKİLERİN MERKEZİ OLACAK'

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

ŞEHİDİMİZİ GÖZYAŞLARIYLA UĞURLADIK

KILIÇDAROĞLU'NDAN BALIKESİR MİTİNGİ

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu