Çok Okunanlar

BAÜN’DEN ZEYTİN DALI HAREKATI’NA DESTEK

Balıkesir Üniversitesi’nde (BAÜN), akademik ve idari personel ile öğrencilerin katılımıyla Zeytin Dalı Harekatı’na Destek ve Şehitleri Anma Yürüyüşü gerçekleştirildi

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) Çağış Yerleşkesi Turizm Fakültesi önünden başlayan terörü ve terörü destekleyenleri protesto eden, milli birlik ve beraberlik mesajı veren sloganların atıldığı yürüyüş, Rektörlük önünde sona erdi. Yürüyüşün ardından, şehitler için saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu. Daha sonra Balıkesir Üniversitesi Öğrenci Konseyi Başkanı Muhammet Mirza Menekşe yaptığı konuşma ile Balıkesir Üniversitesi öğrencileri olarak Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Mehmetçiğin destekçisi ve duacısı olduklarını söyledi.

“VATANIMIZI SONUNA KADAR KORUYACAĞIZ”

Balıkesir Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. İlter Kuş da etkinlikte yaptığı konuşmada kahraman askerlerin Afrin’de canlarını ortaya koyarak mücadele verdiğini söylerken; “Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere devletimize ve milletimize desteğimiz tamdır. Balıkesir Üniversitesinin kalbi Afrin’deki kahramanlarımız için atmaktadır. Vatanımızı, devletimizi, milletimizi ve bayrağımızı sonuna kadar koruyacağız.” dedi.

Prof. Dr. İlter Kuş, adı ne olursa olsun Türkiye’nin terör örgütlerini yok edeceğini ifade ederken, sözlerini şehit olan askerlerimiz için Allah’tan rahmet, cephede görev yapan askerlerimize de başarılar dileyerek tamamladı.

Etkinlik Zeytin Dalı Harekatı’nda şehit düşen askerlerin isimlerinin okunduğu yoklama ile sona erdi.

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

ŞEHİDİMİZİ GÖZYAŞLARIYLA UĞURLADIK

KILIÇDAROĞLU'NDAN BALIKESİR MİTİNGİ

İNCE BALIKESİR'DEN ENİŞTE OYU İSTEDİ

TÜRKİYE ŞAHLANACAK

BİGADİÇ ET VE SÜT FESTİVALİ RENKLİ GEÇTİ

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu