BAŞKAN YILMAZ’DAN İL BAŞKANLIKLARINA ZİYARET

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti ve MHP'li Karesi meclis üyeleri ile birlikte; AK Parti, MHP ve CHP İl başkanlıklarını ziyaret etti

AK Partili Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Adalet ve Kalkınma Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi belediye meclis üyeleri ile birlikte Ak Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan'ı, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Suat Par'ı ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Serkan Sarı'yı ziyaret etti.
Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımı ile AK Parti 6. Olağan İl Kongresi'nde yapılan seçimler sonucu yeniden Başkanlığa seçilen Hasan Demiraslan'ı makamında ziyaret eden Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve meclis üyeleri, Hasan Demiraslan'a görevinde başarılar diledi. AK Partili ve MHP'li meclis üyeleri ile birlikte yeni yönetime hayırlı olsun demek için geldiklerini belirten Başkan Yılmaz, "Hasan Başkanım, Allah yeni görevinde sizleri muvaffak etsin. Bizlere de ne görev düşüyorsa yerine getirmeye hazırız." dedi.

DEMİRASLAN: EN İYİ KARARLARI HEP BERABER ALACAĞIZ

1 yıldır sürdürdüğümüz görevi daha da sorumluluğumuz artarak devam ettireceğiz diyerek sözlerine başlayan AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan "MHP'li arkadaşların da bizlere gelerek ziyaret etmesinden dolayı teşekkür ediyorum. Çok zor bir süreçten geçiyoruz. Hepimiz aynı geminin içersindeyiz. Biz istiyoruz ki bu süreci birlik, beraberlik ve hoşgörü içerisinde ülke menfaatlerini ön planda tutarak götürelim. Balıkesir, muhafazakar, milliyetçi, memleketini seven insanların yaşadığı Kuva-yi Milliye şehridir, ben Balıkesir'e güveniyorum. Hükümetimize en büyük desteği Balıkesir'in vereceğine inanıyorum. Milliyetçi Hareket Partisi'nin de desteğini görüyoruz, hepinizden Allah razı olsun. Şehrimizin ve ülkemizin geleceği konusunda en iyi kararı hep beraber alırız diye inanıyorum." dedi.

ÖZIŞIKLIOĞLU "YERLİ VE MİLLİ İTTİFAKTA BİZ DE VARIZ

AK Parti İl Başkanlığı'nda, Milliyetçi Hareket Partisi Karesi Belediyesi meclis grubu olarak kongrenizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum diyen Cem Özışıklıoğlu "Çıktığınız bu yolda görevinizin devamında hem size hem partinize hem de Balıkesir'e hayırlı olmasını diliyorum. Biz de özellikle birlik beraberliğe ihtiyacımız olduğu şu günlerde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Genel Başkanımızın nezdinde yerli ve milli ittifakta biz de elimizden geleni fazlası ile yapacağımızı bilmenizi istiyoruz. Biz de taşın altına elimizi koyacağız. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde biz de size nezaket ziyareti yapmak istedik, hayırlı uğurlu olsun." dedi.

PAR: LİDERİMİZİN İZİNDEYİZ

Başkan Yılmaz, AK Partili ve MHP'li Karesi Belediyesi meclis üyeleri ile birlikte MHP İl Başkanı Suat Par'ı ziyaret etti. Kendilerine yapılan ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden MHP İl Başkanı Suat Par "Zor günler geçirdiğimiz bu zamanlar da birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Liderlerimizin belirlediği politikaları biz de Balıkesir'de il başkanlığı olarak uyguluyoruz. Meselemiz memleket meselesi. Ülkemizin bekası için liderimizin talimatları doğrultusunda biz her türlü göreve hazırız." dedi.

YILMAZ: DOĞRU YERDE DOĞRU KARAR

Başkan Yılmaz, AK Partili ve MHP'li Karesi Belediyesi meclis üyeleri birlikte Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığına yeni seçilen Serkan Sarı'ya da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yeni yönetime başarılar diyen Başkan Yılmaz, "Siyasetle uğraşan insan bende bu şehir için bir fikir sahibiyim, enerjimi ve vaktimi bu şehir için harcıyorum diyorsa Allah güç kuvvet versin diyorum. Allah, herkese doğru düşünmeyi, doğru yerde doğru kararlar almayı nasip etsin." dedi.

SARI: BİZLERİ ŞEREFLENDİRDİNİZ

Nazik ziyaret için hepinize teşekkür ederim diyen CHP İl Başkanı Serkan Sarı "Bizleri şereflendirdiniz. Cumhuriyet Halk Partisi kongre ve kurultay sürecini tamamladı. Önümüzde seçimler bizi bekliyor. Halkımıza milletimize yakışır bir seçim süreci yaşayacağımıza inanıyoruz. Temelde siyasetle uğraşan hepimizin ulaşmaya çalıştığı nokta halkımızın milletimizin huzur ve refahını sağlamaktır. Buna yakışır bir siyasi çizgi içeresinde olacağız." dedi.

Çok Okunanlar

KARESİ PARK'TA TRT RÜZGARI

KALEKİM'İN BALOSB'YE DEV YATIRIMI AÇILDI

‘15 TEMMUZ RUHU BİZİMLE'

KARESİ'DE LAVANTA HASADI YAPILDI

TIP FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

‘BALIKESİR AROMATİK BİTKİLERİN MERKEZİ OLACAK'

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu