Çok Okunanlar

BAŞKAN YILMAZ OKUL ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

“Okullar Hayat Olsun” Projesi kapsamında Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi’nde öğrencilerle buluştu

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ilçede bulunan okulları ziyaret etmeye devam ediyor. “Okullar Hayat Olsun” Projesi ile baştan aşağı yenilenen, bakım ve onarımları yapılan okullarda öğretmen ve öğrencilerle buluşan Başkan Yılmaz'ın son durağı, Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi oldu.

 

'GÜVENLİ OKUL' VURGUSU

Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi'nde öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi'de her şeyin daha güzel olmasını istediklerini vurgulayarak "Biz öğrencilerimizin en iyi şartlarda eğitim görmelerini istiyoruz. Bu nedenle okullarımızın ihtiyaçlarını ve sorunlarını yerinde görmek amacıyla tek tek ziyaret ediyoruz. Çocuklarımızın iyi ve güvenli bir ortamda eğitim alması, eğitimlerinde herhangi bir sorun yaşanmaması bizim için çok önemli.” dedi.

 

“EĞİTİMDE BAŞARI BİZİM ÖNCELİĞİMİZ”

 

Okulun fiziki şartları ne kadar iyi olursa, öğrencilerin de o kadar okula karşı ilgili olduğunu belirten Başkan Yücel Yılmaz “Çocuklarımızın en iyi koşullarda eğitim almalarını sağlamak bizim görevimiz. Tüm çabamız ve gayretimiz de bu yönde. Çocuklarımıza eğitim hayatlarında başarılar diliyorum. Onların başarılı olmalarını sağlamak için bizler de üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için gayret sarf ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

‘15 TEMMUZ RUHU BİZİMLE'

KARESİ'DE LAVANTA HASADI YAPILDI

TIP FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

‘BALIKESİR AROMATİK BİTKİLERİN MERKEZİ OLACAK'

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

ŞEHİDİMİZİ GÖZYAŞLARIYLA UĞURLADIK

KILIÇDAROĞLU'NDAN BALIKESİR MİTİNGİ

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu