Çok Okunanlar

ALTIEYLÜL 81 MAHALLEYE SOSYAL TESİS YAPACAK

Altıeylül Belediyesi tarafından kırsal mahallelere sosyal tesisler yapılıyor. Şehir merkezinde bulunan imkânların kırsalda da olması için çalıştıklarını ifade eden Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı “81 kırsal mahallemizde mahalle konağı ve sosyal tesis olarak hepsini yapmayı düşünüyoruz.” dedi

Altıeylül Belediyesi Fen İşleri tarafından; Köylüköy, Küçük Bostancı ve Karamanköy mahallelerinde yapımı başlayan Sosyal Tesis inşaatlarında sona gelindi. Çalışmaları yerinde inceleyen ve Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanı Hasan Avcı kırsal mahallelerdeki vatandaşlarımıza merkez mahallelerin rahatlığını yaşayacaklarını söyledi.

“VATANDAŞLARIMIZIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZ”

Başkan Avcı “Altıeylül 81 kırsal mahalleden oluşuyor. Yerleşim yerleriyle 100’ü aşkın kırsal bölgeye sahip bir ilçe. Kurucu Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu döneminde, merkezde ne varsa kırsalda da olacak ilkesiyle yola çıktık. Altıeylül Belediyesi olarak öncelikle kırsaldaki vatandaşlarımıza daha güzel hayat standardına kavuşturmak için büyük bir gayretle çalışıyoruz. Bugün Köylüköy sosyal tesisimizdeyiz. Birkaç kırsal mahallemizde daha önce yapmış olduğumuz sosyal tesisi haricinde şu an üç ayrı kırsal mahallemizde sosyal tesis çalışmalarımız devam ediyor. Bu sene en az beş mahallemizde mevcut okulları devraldık. Sayın Valimize ve Kaymakam beye bu konudaki katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.  İnşallah kademe kademe 81 kırsal mahallemizde mahalle konağı ve sosyal tesis olarak hepsini yapmayı düşünüyoruz. Kırsal mahallelerimizdeki vatandaşlarımızı şehir merkezi olanaklarından faydalanabilecek noktaya getirmek istiyoruz. Vatandaşlarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuz. Vatandaşlarımızın mutluluğu için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam ediyoruz. Zekai başkanımızın açtığı yoldan devam ederek, vatandaşlarımızın memnuniyeti için gayret ediyoruz.” dedi. 

‘15 TEMMUZ RUHU BİZİMLE'

KARESİ'DE LAVANTA HASADI YAPILDI

TIP FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

‘BALIKESİR AROMATİK BİTKİLERİN MERKEZİ OLACAK'

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

ŞEHİDİMİZİ GÖZYAŞLARIYLA UĞURLADIK

KILIÇDAROĞLU'NDAN BALIKESİR MİTİNGİ

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu