24 HAZİRAN’DA OY PATLAMASI BEKLİYORUZ

CHP Altıeylül İlçe Başkanı Haydar Çuhadar, kırsal kesimde yaşayan insanların CHP'ye bakışının çok değiştiğini vurgulayarak "24 Haziran'da kırsalda da oy patlaması bekliyoruz. Güzel günler için ova köylerimizden de destek bekliyoruz.” dedi

CHP Altıeylül İlçe Başkanlığı, 24 Haziran seçimleri kapsamında  seçim çalışmalarını; Ovaköy ve  Köseler kırsal mahalleleri ile sürdü. CHP Altıeylül İlçe Başkanı Haydar Çuhadar, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  Balıkesir milletvekili adayı Ensar Aytekin'in de katıldığı çalışmada vatandaşların ilgisi partilileri bir kez daha umutlandırdı.

 

ANA BORÇLAR YAPILANACAK

Altıeylül İlçe Başkanı Haydar Çuhadar, kırsal kesimde yaşayan insanların CHP'ye bakışının çok değiştiğini vurgulayarak "CHP artık çiftçimizin de umudu haline geldi. CHP iktidarında üreticinin faiz borçları bir defalığına silinecek. Ana borç yapılandırılacak. Mazot 3 lira olacak. Çiftçimiz üretecek, memlekete bereket gelecek. 24 Haziran'da kırsalda da oy patlaması bekliyoruz. Güzel günler için ova köylerimizden de destek bekliyoruz" diye konuştu.

 

HER KÖYE BİR VETERİNER, BİR ZİRAAT MÜHENDİSİ

İki kırsal mahallede kahveleri ziyaret eden ve mini mitinglerle halka seslenen milletvekili adayı Ensar Aytekin, AKP iktidarının tarımı bitirdiğini, çiftçileri ise üretemez hale getirdiğini belirtti. Vatandaşlara CHP'nin projelerini anlatan Aytekin "CHP iktidarında her köye o köyden sorumlu bir veteriner olacak, bir ziraat mühendisi olacak. Köylü ektiğini ziraat mühendisine soracak, hayvancılıkta da veterinerden bilgi alacak, destek alacak daha sağlıklı bir yetiştiricilik yapacak. CHP iktidar olduğunda çiftçi tarımsal desteklemeleri bir yıl önceden bilecek. Desteklemeleri bir yıl önceden açıklayacağız. Çiftçi ona göre ekimini yapacak. CHP iktidarında çiftçinin ürettiği elinde kalmayacak." dedi.

Çok Okunanlar

KARESİ PARK'TA TRT RÜZGARI

KALEKİM'İN BALOSB'YE DEV YATIRIMI AÇILDI

‘15 TEMMUZ RUHU BİZİMLE'

KARESİ'DE LAVANTA HASADI YAPILDI

TIP FAKÜLTESİNDE MEZUNİYET SEVİNCİ

‘BALIKESİR AROMATİK BİTKİLERİN MERKEZİ OLACAK'

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu