Çok Okunanlar

KARESİ’YE ZORLU RAKİP

Türkiye Basketbol Ligi’nin 24. Haftasında Karesispor, Kurtdereli Spor Salonu’nda yabancı transferlerinin ardından gözünü Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’ne diken Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak.

Son haftalarda alınan kötü sonuçları bu önemli karşılaşmadan galip ayrılarak kapatmak isteyen Gencer Baytimur’un öğrencileri, Bahçeşehir Koleji maçının hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.
Maç öncesinde açıklamalarda bulunan Karesispor Baş Antrenörü Gencer Baytimur, Bahçeşehir Koleji’nin transferlerinin ardından ligde hedefini belli ettiğini ancak takımına güvendiğini ve iyi bir sonuç almak için hazır olduklarını söyledi. Baytimur “Son iki maçtan elde ettiğimiz tüm verileri pozitif anlamda kullanmak ve taraftarlarımızın önünde iyi bir sonuç almak için çok önemli bir maça çıkacağız. Burada çok karakterli ve iyi bir oyuncu grubu var, bir reaksiyon vermek zorundayız ve bu maçta oyuncularımın o karakteri göstereceğini ve son topa kadar savaşacaklarını biliyorum. Balıkesir seyircisi burada çok farklı bir atmosfer oluşturuyor. Onların da desteğiyle şeytanın bacağını kırıp taraftarlarımıza bir galibiyet armağan edeceğiz” dedi.
Karesispor’un Balıkesirli takım kaptanı Umutcan Özyıldırım da Bahçeşehir Koleji maçı öncesinde açıklamalarda bulunurken taraftarın önemine dikkat çekti. Umutcan Özyıldırım “Son haftalarda hiç istemeyeceğimiz yenilgiler aldık. Ama antrenmanlarda Bahçeşehir Koleji’nin artılarına ve eksilerine çok iyi çalıştığımızı düşünüyorum. Maç hafta içinde oynanıyor ama Balıkesir’de taraftarlarımızın bizi yalnız bırakacaklarını düşünmüyorum. Umarım dolu tribünler önünde oynarız ve onlara özlediğimiz galibiyeti armağan ederiz” dedi.
Karesispor-Bahçeşehir Koleji karşılaşması bugün saat 18.30’da Kurtdereli Spor Salonunda oynanacak. Karşılaşmayı Tahsin Kuzu, Dağder Dağlı ve Ayhan Baykara hakem üçlüsü yönetecek.

KILIÇDAROĞLU'NDAN BALIKESİR MİTİNGİ

İNCE BALIKESİR'DEN ENİŞTE OYU İSTEDİ

TÜRKİYE ŞAHLANACAK

BİGADİÇ ET VE SÜT FESTİVALİ RENKLİ GEÇTİ

İPLERLE RESİM YAPTILAR

DURSUNBEY'DE 23 NİSAN COŞKUSU

EDREMİT'TE ÇOCUK BAYRAMI SEVİNCİ

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu