Çok Okunanlar

HAYDİ MAÇA

Balıkesirspor Baltok’un yarın sahasında oynayacağı Boluspor karşılaşması öncesinde Balıkesirspor Taraftarlar Derneği, tüm taraftarla çağrı yaptı. Taraftarların tüm kırgınlıklarını bırakarak, tribünde yerini almasını isteyen yöneticiler, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Spor Toto 1. Lig 25. Hafta karşılaşmasında Gaziantespor’u deplasmanda 3-1 mağlup eden Balıkesirspor Baltok, yarın Boluspor’u konuk edecek. Zorlu karşılaşma öncesinde Balıkesirspor Taraftarlar Derneği ve tribün liderleri, kırmızı-beyazlı taraftarı maça davet etti.

İlk olarak söz alan Balıkesirspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ahsen Dizman, “Gaziantep Stadyumu’nda bayraklarımızı astık ve takımımıza destek olduk. Balıkesir’e 3 puanla döndük” dedi.

Tribün lideri olarak aralarında herhangi bir sorun olmadığını ifade eden Ahsen Dizman, “Bu durumu üzerine basarak, bir kez daha söylüyorum. Biz, hep biriz. Bugün, ben varsam, yarın yokum. Ben, genç kardeşlerimize ağabeylik yapıyorum" dedi.

DİZMAN: NE OLUR TRİBÜNE GELİN

Tüm taraftarları yarın oynanacak Boluspor karşılaşmasına davet eden Ahsen Dizman, “Ne olur, tribüne gelin artık. Ne bekliyorsunuz? Renginize ve Balıkesirspor sevdanıza gelin. 5-10 Lira verip, maça gelmek bu kadar zor mu? Benim yaşım 62, her maça gitmeye çalışıyorum. Bizde Balıkesirspor sevdası var. Biz, yere düşene kadar değil, toprağa düşene kadar Balıkesirsporlu’yuz” dedi.

AKBABA: KÜSKÜNLÜKLERİ BIRAKALIM

Balıkesirspor Baltok Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sadettin Akbaba ise “Bütün taraftarlarımızı, yarın oynayacağımız Boluspor karşılaşmasında Atatürk Stadı’na bekliyoruz. Eski-yeni küskünlüklerini bir kenara bırakarak, takımımızın yanında olmaya bekliyoruz. Balıkesirspor, bizim sevdamız. Başka Balıkesirspor yok. Balıkesirspor, kimsenin de malı değil. Bir yönetici olarak ben de bugün varsam, yarın yokum. Her ne olursa olsun, Balıkesirspor aşkı bambaşka” dedi.

Balıkesirspor Baltok’un Boluspor karşısında çok zor bir karşılaşmaya çıkacağını belirten tribün liderlerinden Nurettin Poyraz da “Bu zorlu karşılaşma öncesinde taraftar grupları olarak kenetlendik ve üstümüze düşeni yapacağız. Bunun yanında tüm halkımızı ve taraftarları maça davet ediyoruz. Bu takım, zor şartlarda üst sıraları zorluyor” dedi.

POYRAZ: ŞEHİR BİZİM, TAKIM BİZİM

Taraftarların erken saatlerde Atatürk Stadı’nda olmasını isteyen Nurettin Poyraz, “Şehir bizim, takım bizim, herkes elini vicdanına koyup, bu takıma bir omuz daha versin. Bunu yaparsak, bu takım daha iyi yerlere gelecek. Kırgınlıklarımızı bir kenara bırakıp, takımı desteklemek için Atatürk Stadı’na gelelim” dedi.

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

ŞEHİDİMİZİ GÖZYAŞLARIYLA UĞURLADIK

KILIÇDAROĞLU'NDAN BALIKESİR MİTİNGİ

İNCE BALIKESİR'DEN ENİŞTE OYU İSTEDİ

TÜRKİYE ŞAHLANACAK

BİGADİÇ ET VE SÜT FESTİVALİ RENKLİ GEÇTİ

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu