Çok Okunanlar

BALKES'TEN TEK ANTRENMAN

Hafta sonu deplasmanda oynayacağı Gaziantepspor maçı hazırlıklarını sürdüren Balıkesirspor Baltok, günü saat 15:30’da gerçekleştirdiği tek antrenmanla geçirdi. Sabah 11:00’da yapılması planlanan idman ise yoğun yağış yüzünden iptal edildi.

3 Mart Cumartesi günü Gaziantepspor ile deplasmanda karşılaşacak Balıkesirspor Baltok, bu maçın hazırlıklarını Ali Hikmet Paşa Tesislerinde yapılan antrenman ile sürdürdü. Günü çift idman yaparak geçirmeyi planlayan Bal-Kes, Balıkesir’i etkisi altına alan yoğun yağış nedeniyle sabah bölümündeki antrenmanı iptal etmek zorunda kaldı.

Kırmızı beyazlılar tek çalışmasını saat 15:30’da gerçekleştirdi. Isınma ve pas çalışmasıyla başlayan idman, taktiksel oyunlarla tamamlandı. sakatlıkları devam eden oyunculardan Cüneyt Köz antrenmanda yer almazken, Abdulkadir Özgen düz koşu yaptı.

Gaziantepspor maçının sezonun en zor maçı olduğunu belirten Giray Bulak, “ Oyuncularımla sık sık toplantı yaparak, maçın önemini onlara anlatıyorum. Umarım Gaziantep’ten 3 puanla dönerek üst sıralar için tekrardan iddialı duruma geleceğiz” diye konuştu.

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

AK PARTİLİLER SEÇİM ZAFERİNİ KUTLADI

ŞEHİDİMİZİ GÖZYAŞLARIYLA UĞURLADIK

KILIÇDAROĞLU'NDAN BALIKESİR MİTİNGİ

İNCE BALIKESİR'DEN ENİŞTE OYU İSTEDİ

TÜRKİYE ŞAHLANACAK

BİGADİÇ ET VE SÜT FESTİVALİ RENKLİ GEÇTİ

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu