Bunları da Beğenebilirsiniz

BAL-KES TAKTİK ÇALIŞTI

3 Mart Cumartesi günü saat 13:00’da Gaziantepspor ile deplasmanda karşılaşacak kırmızı beyazlılar, bu maçın hazırlıklarını Ali Hikmet Paşa Tesislerinde yapılan taktik idmanla sürdürdü.

Samsunspor’u mağlup ederek rahat bir nefes alan Balıkesirspor Baltok, Gaziantepspor maçının kentteki hazırlıklarını tamamladı. Giray Bulak yönetiminde saat 11:00’da gerçekleştirilen idman ısınma ile başladı. Pas bağlantılarının oluşturduğu merkez ve kanat hücum organizasyonlarıyla devam eden çalışma, taktik oyunların ardından yapılan soğuma ve stretching ile son buldu.

Sakatlığı devam eden Cüneyt Köz antrenmanda yer almazken, son idmanda dizine darbe alan Burak Çalık ile Çaykur Rizespor karşılaşmasında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kalan Abdulkadir Özgen takımdan ayrı çalıştı.

Kırmızı beyazlılar bugün 08:30’da İstanbul’a hareket edecek. Bal-Kes, Atatürk Havalimanından saat 13:50 uçağıyla Gaziantep’e uçacak.

 

KIZILAY’DAN BAL-KES’E ZİYARET

Balıkesir Genç Kızılay İl Başkanlığı Gaziantepspor maçı öncesi Balıkesirspor Baltok antrenmanını ziyaret ederek baklava ikramında bulundu.
Genç Kızılaycılar, Ali Hikmet Paşa tesislerini ziyaret ederek hafta sonu oynanacak olan Gaziantepspor maçı öncesi rakip takımın şehri ile özdeşleşen baklava ikram etti. Genç Kızılay Balıkesir İl başkanı Burhan Alkan Balıkesirspor Baltok Teknik Direktörü Giray Bulak’a baklava ikramında bulunurken, tecrübeli çalıştırıcı Giray Bulak ise Genç Kızılay yönetimine jestlerinden dolayı teşekkür etti.
Başkan Alkan, “Gaziantepspor maçı öncesi futbolcularımıza ve teknik heyete baklava ikram ederek jest yapmak istedik bugün tatlı yesinler hafta sonu da Gaziantepspor deplasmanından galip dönsünler Balıkesir’imizin yüzünü güldürsünler istedik" şeklinde konuştu.
 

BELEDİYESİNİN 2018 PROJELERİ

BALIKESİR EMITT'TE

KAZDAĞLARI'NIN SOĞUK GÜZELLİĞİ FOTOĞRAF KARELERİNE YANSIDI

TÜİK'in Yaşam Memnuniyeti Araştırması'nın sonuçları açıklandı

Çok Okunanlar

Ankara Marka Festivali kapılarını açtı

Teknoloji devlerini geride bıraktı

Otogazda indirim bekleniyor

Marmaris'in birbirinden güzel koyları

Burada çocuklar öğrendiklerini velilere öğretiyor

Beyaz eşya rekor kırdı

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu
İstanbul'a yeni bir çocuk üniversitesi geliyor
Göçmenlere THY'den bilet müjdesi
Hamburgerin anavatanında gözleme
Internet bağımlılığı sizi hayattan soyutlamasın

Son Eklenenler

Camilere standart geliyor
PokemonGo, 2016'da Facebook'u da salladı!
İşte Taksim'e yapılacak cami
Silivri'deki bu lisenin coğrafya dersliğinde yok yok