Bunları da Beğenebilirsiniz

KILIÇDAROĞLU’NDAN ERKEN SEÇİM ÇAĞRISI

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ı ziyaret etti. Kılıçdaroğlu, "sen belediye başkanlarını görevden alıyorsun, istifa ettiriyorsun. Gel oralarda seçim yapalım, demokrasinin namusunu kurtaralım dedim.

İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ı ziyaret eden Kemal Kılıçdaroğlu, ziyaretin ardından Belediye Başkanlığı önünde toplanan kalabalığa hitap etti. Kılıçdaroğlu,’’ FETÖ’yle ilgili ihbar var. Belediye başkanı FETÖCÜ diye. 18 ay geçmiş. Belediye başkanımız diyor ki, soruşturun. Pasaportumu iptal ettiniz, eşimin pasaportunu iptal ettiniz. Çocuğumun pasaportunu iptal ettiniz. Soruşturun diyor, ancak 18 aydır tık yok. Niçin? Dosyada bir şey yok. Ama bir ihbar var, suçlayacaklar. Bize yapılan şu, Balyoz’da, Ergenekon’da ne yapıldıysa şimdi bize aynı taktik. Biz susmayacağız, kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. FETÖ’ye kaynak aktarıldığı iddiası var. Ben Beşiktaş’tan çok net şunu söylüyorum. Bu belediyeden, bizim belediye başkanımızdan 1 kuruş FETÖ’ye para aktarıldıysa gelir önce ben belediye başkanını görevden alırım. Bir şeyden asla ve asla ödün vermeyiz. Ahlaktan. Kul hakkı yiyenden asla ve asla yarar olmaz. Ahlak ve kul hakkını sonuna kadar savunuruz. Her kuruşun hesabını vermek bizim namus borcumuzdur. Yeri ve zamanı geldiğinde her kuruşun hesabını veririz.’’ şeklinde konuştu.

“DEMOKRASİNİN NAMUSUNU KURTARALIM”

Erken seçim çağrısı yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,’’ Dedim ki, sen belediye başkanlarını görevden alıyorsun, istifa ettiriyorsun. Gel oralarda seçim yapalım, demokrasinin namusunu kurtaralım dedim. Belediye başkanı istifa ettiyse seçim yapalım dedim. Cesaret edip seçime gidemediler. Madem öyle, Beşiktaş’tan bir kez daha sesleniyorum. Cesaret ediyorsanız, gelin yerel seçimleri bir an önce yapalım. Efendim Anayasa izin vermez, Anayasayı değiştirelim. Milletin iradesinden kimse kaçmamalı’’ ifadelerini kullandı.İHA

BELEDİYESİNİN 2018 PROJELERİ

BALIKESİR EMITT'TE

KAZDAĞLARI'NIN SOĞUK GÜZELLİĞİ FOTOĞRAF KARELERİNE YANSIDI

TÜİK'in Yaşam Memnuniyeti Araştırması'nın sonuçları açıklandı

Çok Okunanlar

Ankara Marka Festivali kapılarını açtı

Teknoloji devlerini geride bıraktı

Otogazda indirim bekleniyor

Marmaris'in birbirinden güzel koyları

Burada çocuklar öğrendiklerini velilere öğretiyor

Beyaz eşya rekor kırdı

Haber Gündemi

77,8 milyon dolarlık uçak İstanbul'da
THY reklam filmi Süper Bowl finalinde yayınlandı
Toplu taşımada sivil denetim uygulaması başladı
Başkan Kılıç: Kağıthane yatırımcıların gözdesi oldu
İstanbul'a yeni bir çocuk üniversitesi geliyor
Göçmenlere THY'den bilet müjdesi
Hamburgerin anavatanında gözleme
Internet bağımlılığı sizi hayattan soyutlamasın

Son Eklenenler

Camilere standart geliyor
PokemonGo, 2016'da Facebook'u da salladı!
İşte Taksim'e yapılacak cami
Silivri'deki bu lisenin coğrafya dersliğinde yok yok